صندلی نماز
یکی دیگر از انواع صندلی در زمینه مبلمان اداری صندلی نماز میباشد.
در جامعه امروز ما ،کم نیستند افراد سالخورده ای که به علت کمر درد و پا درد،نتواند قادر به انجام فرایض الهی خود مانند نماز باشند.
به همین علت کارشناسان ما برای راحتی حال این عزیزان ،طراحی و ساخت محصولی را در نظر گرفتند که راحتی فرد نماز گذار را هنگام خواندن نماز تامین کند که این محصول در بازار مبلمان اداری به نام صندلی نماز معروف میباشد.

جنس صندلیهای نماز
این صندلی  از بدنه فلزی با روکش رنگ الکترو استاتیک تولید میشود.

رای راحتی فرد نماز گذار یک اهرم که شامل میزی است که برروی صندلی نصب میشود،که فرد نماز گذار به سهولت وبه صورت نشسته به رکوع وسجود میرود.

این اهرم که در صندلی به کار رفته قابلیت جا به جایی دارد که پس از نماز با برداشتن میز جلو ،فرد میتواند از صندلی برای نشیمن استفاده بکند.
صفحه میز که بر روی اهرم متصل میباشد،از یک لایه اسفنج مرغوب وچرم درجه یک به کار رفته است.

صفحه میز جلو صندلی به صورت شیب ملایم به طرف نماز گذار میباشد و اسفنج به کار رفته در صفحه از سفت و سخت بودن صفحه جلوگیری میکند.

همچنین برای نشیمن و پشتی صندلی نیز از اسفنج با تراکم بالا استفاده شده است و حتی برای راحتی نمار گذار در صندلی فلزی نماز ،دسته نیز طراحی شده است که رویه دسته از جنس ابر فشرده با رویه چرمی میباشد.

وجود دسته در این  صندلی باعث راحتی فرد سالخورده جهت نشستن و برخاستن از روی صندلی  در نظر گرفته شده است.

همچنین در میز جلوی صندلی نمازمسجد از یک چرخ استفاده شده است چرخ برای راحتی افراد سالخورده هنگام باز وبسته کردن میز جلو در نظر گرفته شده است. اگر به دنبال حل مشکل سالمندان وکمک به انها در این زمینه هستید ،این محصول بهترین انتخاب شما میباشد .

این نوع صندلی جهت عبادات افراد سالخورده تعبیه شده است و در منازل و مساجد مورد استفاده قرار میگیرد.