بیشترین کاربرد ملزومات اداری فلزی
ملزومات اداری فلزی مانند کمد بایگانی و کمد لباس در زمینه مبلمان اداری بیشتر در خوابگاههای سربازی ودانشجویی ویا برای پرسنل کارخانجات مورد استفاده قرار میگیرد.
علت اصلی استفاده از ملزومات فلزی ومحبوبیت ان در اماکن عمومی پرتردد،استهلاک پایین ان نسبت به ملزومات چوبی میباشد.در واقع اجناس فلزی در قبال شکستن وضربه از اسیب کمتری برخوردار میشوند.

پر کاربردترین ملزومات فلزی کدام است؟
ملزومات فلزی اداری انواع گوناگونی دارد که هر کدام از انها در فضاهای متفاوت نسبت به هم مورد استفاده قرار میگیرد ودارای کاربرد ونحوه استفاده مختص به خود را دارند.
از پر کاربردترین ملزومات اداری فلزی میتوان به کمدهای جالباسی فلزی،کمدبایگانی فلزی ،کمدهای دوار وتخت خوابهای فلزی میتوان اشاره کرد.
گروه صنعتی دکوزینو عرضه کننده انواع کمدلباس فلزی وکمد بایگانی وتخت خواب سربازی میباشد که کیفیت بالا وتحویل سریع کالا با قیمت ارزان ازخصیصه های بارز این شرکت میباشد.

کمدهای جالباسی فلزی

این نوع محصولات فلزی در ابعاد 195 در عرض 90 سانتیمتر تولیده میشوند که بنا به در خواست مصرف کنندگان به صورت 2 درب،4 درب ،6 درب ،9درب تولید میشوند و داری رنگهای چکشی و پودری الکترو استاتیک میباشند . در این نوع کمدها با توجه به واحدی که مورد استفاده قرار میگیرد ، امکان هر نوع تغییرات امکان پذیر میباشد.

یکی از بیشترین تغییراتی که مصرف کنندگان این نوع کمدها ،ان را طلب میکنند ، قفل کمد ها میباشد که به جهت امنیت بیشتر ان از قفل اویز استفاده میکنند .

قلاب اویز یکی از تغییراتی است که بیشتر در بخشهای خوابگاه دانشجویی ان را طلب میکنند که به جای مبله اویز از ان استفاده می کنند.

کمد بایگانی

ابعاد وعرض و طول ان با کمد لباس یکی میباشد دارای پنج فضای زونکن خور می باشد که با یک دستگیره بر روی درب قفل میشود که به قفل بایگانی معروف است وبه جهت امنیت بیشتر از قفل رمزدار استفاده میکنند.