کمد کتابخانه دکوراتیو
کمدهای دکوراتیو معمولا از ترکیب چند کمد کتابخانه در ابعاد وسایزهای مختلف ساخته میشود.
بیشترین کاربرد کمدهای دکوراتیو در اتاق مدیریت ولابی ها میباشد تا بتوان به انجا جلوه وشکوه خاص بدهیم.
کمد های کتابخانه دکوراتیو معمولا از ترکیب ام دی اف وشیشه میتوان ساخت.این دسته از کمدها نسبت به فضای کاربردیشان در سایزهای مختلف ساخته میشود.

بهترین کمد برای بایگانی کدام است؟
نوع دیگر این نوع کمد ها در فضای اداری جهت امنیت بیشتر اسناد ومدارک از ان استفاده میشود کمد تمام طبقه درب دار یا کمد بایگانی ام دی اف میباشد.
این کمد دارای 2 درب سرتاسری میباشد که معمولا ادارات وسازمانها در اتاقهایی که رفت امد زیاد میباشد ،جهت مصون ماندن مدارک از کمد بایگانی استفاده میکنند

کمد کتابخانه مناسب کدام است؟
این کمد  با توجه به وزن واشیا داخل ان باید از استحکام لازم برخوردار باشد ودر ساخت ان از جنس ام دی اف مرغوب ومتریال مصرفی از قبیل دستگیره وقفل ولولا با کیفیت استفاده کرد.
در ساخت کمد باید به رعایت استاندارد فاصله بین طبقات توجه کرد وهمچنین کمد کتابخانه باید امکان تغییر اندازه بین طبقات را داشته باشد.
ابعاد استاندارد کمد کتابخانه به ارتفاع190وعرض 90وعمق 35 میباشد تا به راحتی زونکن اداری در ان قرار گیرد.

کاربرد کتابخانه

با بزرگتر شدن جوامع بشری و بالا رفتن سطح علم وهوشیاری افراد جامعه ، نیاز به خواندن کتاب و مطالعه در سطوح مختلف نیز، بالاتر رفته است.افراد هر جامعه سعی بر تهیه انواع مختلف کتاب و نگهداری ومطالعه انها برای بالا نگه داشتن اطلاعات خود دارند. اما برای سالم و مرتب نگه داشتن این کتابها در هر خانه وهر مجموعه ای ، به یک یا چند کمد کتابخانه احتیاج است.

مهمترین لازمه این کمدها ، استفاده از جنس مطلوب وسازگار با محیط و شرایط میباشد. این کمدها میتوانند در رنگهای مختلف وهماهنگ با دیگر لوازم هر مجموعه ای انتخاب شوند.

در مجموعه دکوزینو انواع طرح و مدل از این نوع کمدها موجود میباشد و مشتریان عزیز میتوانند با توجه به نیاز و فضای مورد نظرشان ، طرح های مختلف و دلخواه خود را سفارش دهند.