صندلی مبلی ارزان نخریم
همان طور که در مطالب بالا اشاره شد،جنس پشتی و نشیمن صندلی مبلی از فوم سرد تزریقی میباشد ولی به تازگی بعضی از تولید کنندگان برای کاهش قیمت این محصول از نویولیت استفاده میکنند.
استفاده از نویولیت به جای فوم سرد در شکل ظاهری مبل ،تاثیری ندارد ولی تا دلتان بخواهد بر نشیمن مبل تاثیر دارد و صندلی مبلی پس از مدت کوتاهی دچار نشست در ناحیه کفی وپشت میشود وانگار که شما روی یک تخته نشسته اید.

متاسفانه در هنگام خرید صندلی مبلی متوجه نویولیت به کار رفته در این محصول نمیشوند و به علت پایین بودن قیمت اقدام به خرید صندلی مبلی نا مرغوب میکنند که تاثیر این خرید بعد از استفاده در مدت کوتاه نمایان میشود.

 

مبلی تک نفره از 2نوع متریال ساخته میشود وبه دو دسته تقسیم میشود یکی صندلی مبلی چوبی ودیگری صندلی مبلی فلزی میباشد.

 

هر دو نوع محصولات بالا در طرحها و دوختهای مختلف و در چندین رنگ در بازارهای مبلمان اداری یافت میشوند ولی امروزه متاسفانه اغلب مصرف کنندگان این محصول به دنبال خرید پایین و ارزان هستند و چه بسیار تولیید کنندگانی که برای رقابت بر سر فروش و پایین اوردن قیمت تمام شده ان ، به جای استفاده از فوم  وابر به استفاده از نویولیت روی اورده اند و از انجایی که این نوع متریال مصرفی که درقسمت زیرین قرار میگیرد و قابل رویت نمیباشد ، مصرف کنندگان کالا متوجه تفاوت های ان نمیشوند .

 

مشکل دقیقا بعد از استفاده از محصول در زمان یک ماهه مشخص میشود . زیرا نویولیت پلاستیک فشرده است و بعد از نشستن و برخاستن از تراکم ان کاسته میشود و دیگر خاصیت ارتجاعی خود را از دست میدهد ودر ان زمان خریدار کالا ،توجه خرید خود خواهد شد.

پس اگر دنبال خرید باصرفه واقتصادی هستید ،فقط وفقط به قیمت کالا توجه نکنید بلکه نگاه خاصی نسبت به متریال مصرفی داشته باشید.

صندلیهای مبلی در گروه دکوزینو به دو صورت مبل چوبی تک نفره و مبل فلزی تک نفره تولید میشود . تنها تفاوت این دو محصول در استراکچر اصلی آنها میباشد و رویه و نشیمن گاه آنها باهم تفاوت ندارند.

استفاده از متریال مرغوب و با کیفیت همواره سر لوحه این گروه صنعتی میباشد . تحویل سریع و بهای پرداختی مناسب از ویژگیهای بارز گروه دکوزینو میباشد.

بیشترین کاربرد و کارایی صندلی مبلی انتظار در مساجد و مشاورین املاک میباشد که جهت پذیرایی از مهمان از آنها استفاده میشود.