نحوه انتخاب میز مدیریتی وتاثیر آن بر ارباب رجوع

یکی از مهمترین لوازم اتاق مدیر ، میز مدیریت میباشد. اگر شما مدیر یک شرکت ویک مجموعه هستید و به دنبال جذب وتاثیر گزاری در برابر مهمانان وارباب رجوع ومشتریان که به اتاق شما مراجعه میکنند هستید ،یکی از راهکارهای که تاثیر به سزایی در تحقق این امر به شما کمک میکند ،انتخاب میزمدیریت ،و سایر ملزومات ومبلمان ودکوراسیون اداری اتاق کارتان میباشد. برخی از مدیران اللخصوص مدیران ادارات وسازمانهای دولتی به دکوراسیون داخلی اتاق ومجموعه خود توجه ودقت لازم را ندارند وبرایشان هزینه کردن در این موضوع ،قابل توجیه نیست ،در صورتیکه این امر تاثیر به سزایی را در سر نوشت یک کادر اداری ویک شرکت خواهد داشت.
شما با انتخاب میز مدیریتی مناسب ،نه تنها احساس راحتی وآرامش را در طول روز کاری برای خود به ارمغان بیاورید ،بلکه باعث میشوید جایگاه خود را در حیطه کاری به افراد نشان دهید.
میز مدیریتی مناسب باید با سایز مبلمان اداری وملزومات آن ،ار لحاظ طرح ورنگ هماهنگ باشد.
میز مدیریت علاوه بر ظاهر منحصر به فردش ،باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد در واقع میز مدیریت یک شرکت نمایشگر ونشان دهنده منزلت یک شرکت میباشد وتاثیر زیادی را در مخاطبین وارباب رجوع میگذارد.بگذارید یک مثال برایتان بزنم مثلا شما وقتی به یک دفتر فروش خودرو وارد میشوید ،در بدو ورودتان ظاهر وملزومات ومیز صندلی این دفاتر چیزهای زیادی را به طور ناخودآگاه وارد ذهن شما میکند. اگر این ملزومات خوب وشکیل باشد شما احساس خوشایندی دارید وبه راحتی تصمیم گیری میکنید وبرعکس گاهی وارد مکانی ناهمگون میشوید وبا دیدن میز وصندلی دفتر ،احساس نا امنی میکنید ودوست ندارید در ان مکان حضور داشته باشید در صورتیکه این دستور ذهن شماست وشاید ان دفتر فروش در کار خود از تبحر بالایی برخوردار باشد.پس بدانید که انتخاب وخرید یک میز مدیریت  چه تاثیری مهمی را در کار یک شرکت ایفا میکند.
شما میتوانید با مراجعه به سایت دکوزینو از انواع میزهای مدیریتی در مدلهای مختلف دیدن کنید.h